G | W | D | L | GD | YC | 2Y | RC | FS | F | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2.º | 2 | 1 | 1 | 0 | 5-3 | 2 | 0 | 0 | D1 | WD | details | |
2.º | 30 | 21 | 2 | 7 | 83-36 | 79 | 1 | 9 | L1 | WWWWL | details | |
32 | 22 | 3 | 7 | 88-39 | 81 | 1 | 9 | - | - |
h2h | 2024-05-30 | 16:00 | (H) | Aparecida | - | D6 | h2h | ||
h2h | 2024-05-26 | 16:00 | (H) | FC Termas São Vicente | - | D5 | h2h | ||
h2h | 2024-05-19 | 16:00 | (A) | Nogueirense FC | - | D4 | h2h | ||
h2h | 2024-05-12 | 16:00 | (A) | Aparecida | - | D3 | h2h | ||
D | 2024-05-01 | 16:00 | (A) | FC Termas São Vicente | 1-1 | D2 | |||
W | 2024-04-28 | 16:00 | (H) | Nogueirense FC | 4-2 | D1 | |||
L | 2024-04-21 | 16:00 | (H) | Nogueirense FC | 3-4 | D30 | |||
W | 2024-04-14 | 16:00 | (A) | Inter Milheirós | 0-6 | D29 | |||
W | 2024-04-06 | 16:00 | (H) | Pedrouços | 2-0 | D28 | |||
W | 2024-03-24 | 16:00 | (H) | Castêlo da Maia | 3-2 | D27 | |||
W | 2024-03-17 | 16:00 | (A) | AC Milheirós | 0-3 | D26 | |||
W | 2024-03-10 | 16:00 | (H) | Perosinho | 9-0 | D25 | |||
W | 2024-03-03 | 15:30 | (A) | Gondim-Maia | 2-6 | D24 | |||
W | 2024-02-25 | 15:30 | (H) | SC Arcozelo | 5-3 | D23 | |||
W | 2024-02-18 | 15:30 | (A) | AD Grijó | 1-3 | D22 | |||
W | 2024-02-04 | 15:00 | (H) | GD Aldeia Nova | 3-0 | D21 | |||
L | 2024-01-28 | 15:30 | (A) | Leça do Balio | 2-1 | D20 | |||
W | 2024-01-21 | 15:00 | (H) | Balasar | 5-1 | D19 | |||
W | 2024-01-14 | 15:30 | (A) | Pasteleira | 1-2 | D18 | |||
W | 2024-01-07 | 15:30 | (H) | Lavrense | 2-0 | D17 | |||
W | 2023-12-21 | 21:00 | (A) | CA Rio Tinto | 0-3 | D16 | |||
W | 2023-12-17 | 15:30 | (A) | Nogueirense FC | 0-2 | D15 | |||
W | 2023-12-10 | 15:30 | (H) | Inter Milheirós | 4-3 | D14 | |||
W | 2023-12-03 | 15:30 | (A) | Pedrouços | 1-2 | D13 | |||
L | 2023-11-26 | 17:30 | (A) | Castêlo da Maia | 1-0 | D12 | |||
W | 2023-11-19 | 17:30 | (H) | AC Milheirós | 2-1 | D11 | |||
D | 2023-11-12 | 15:30 | (A) | Perosinho | 1-1 | D10 | |||
W | 2023-11-05 | 15:30 | (H) | Gondim-Maia | 3-0 | D9 | |||
W | 2023-10-22 | 15:30 | (A) | SC Arcozelo | 1-2 | D8 | |||
L | 2023-10-15 | 17:30 | (H) | AD Grijó | 0-1 | D7 | |||
W | 2023-10-08 | 15:30 | (A) | GD Aldeia Nova | 0-3 | D6 | |||
D | 2023-10-05 | 15:30 | (H) | Leça do Balio | 2-2 | D5 | |||
L | 2023-10-01 | 17:00 | (A) | Balasar | DA | D4 | |||
W | 2023-09-24 | 17:00 | (H) | Pasteleira | 3-1 | D3 | |||
L | 2023-09-17 | 17:00 | (A) | Lavrense | 2-1 | D2 | |||
L | 2023-09-10 | 17:00 | (H) | CA Rio Tinto | DA | D1 |