G | W | D | L | GD | YC | 2Y | RC | FS | F | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.º | 18 | 16 | 1 | 1 | 114-33 | 0 | 0 | 0 | W2 | WWLWW | details | |
3.º | 9 | 6 | 2 | 1 | 51-14 | - | - | - | - | - | details | |
27 | 22 | 3 | 2 | 165-47 | 0 | 0 | 0 | - | - |
h2h | 2024-06-08 | 11:00 | (H) | Paços de Ferreira | - | D22 | h2h | ||
h2h | 2024-06-01 | 11:00 | (A) | Gondomar SC | - | D21 | h2h | ||
h2h | 2024-05-30 | 11:00 | (H) | Senhora da Hora B | - | D20 | h2h | ||
h2h | 2024-05-25 | 11:00 | (A) | Paraíso SC Foz | - | D19 | h2h | ||
W | 2024-05-18 | 11:00 | (H) | Fut. Benfica V. N. Gaia | 3-0 | D18 | |||
W | 2024-05-11 | 11:00 | (A) | Amarante FC C | 3-12 | D17 | |||
L | 2024-05-04 | 09:00 | (H) | Maia Lidador B | 1-4 | D16 | |||
W | 2024-05-01 | 09:00 | (A) | Nogueirense FC | 5-9 | D15 | |||
W | 2024-04-27 | 10:00 | (H) | FC Felgueiras 1932 | 10-1 | D14 | |||
W | 2024-04-20 | 11:00 | (H) | Boavista B | 6-0 | D13 | |||
W | 2024-04-13 | 10:00 | (A) | Tirsense B | 2-9 | D12 | |||
W | 2024-04-06 | 11:00 | (A) | Paços de Ferreira | 3-6 | D11 | |||
W | 2024-03-23 | 10:00 | (H) | Gondomar SC | 5-2 | D10 | |||
W | 2024-03-16 | 11:00 | (A) | Senhora da Hora B | 2-11 | D9 | |||
D | 2024-03-09 | 12:00 | (H) | Paraíso SC Foz | 2-2 | D8 | |||
W | 2024-03-02 | 12:00 | (A) | Fut. Benfica V. N. Gaia | DA | D7 | |||
W | 2024-02-24 | 10:00 | (H) | Amarante FC C | 5-3 | D6 | |||
W | 2024-02-17 | 09:00 | (A) | Maia Lidador B | 2-5 | D5 | |||
W | 2024-02-10 | 09:00 | (H) | Nogueirense FC | 6-1 | D4 | |||
W | 2024-02-03 | 10:00 | (A) | FC Felgueiras 1932 | 2-5 | D3 | |||
W | 2024-01-27 | 10:00 | (A) | Boavista B | 1-7 | D2 | |||
W | 2024-01-20 | 11:00 | (H) | Tirsense B | 9-0 | D1 | |||
W | 2023-12-16 | 09:00 | (H) | Externato António Nobre FC | 5-0 | D9 | |||
D | 2023-12-09 | 10:00 | (A) | Custóias FC | 2-2 | D8 | |||
W | 2023-12-02 | 10:00 | (A) | Senhora da Hora | 2-7 | D7 | |||
W | 2023-11-25 | 09:00 | (H) | Infesta | 6-0 | D6 | |||
W | 2023-11-18 | 10:00 | (A) | Leça Academia 1912 - A.D. | 1-16 | D5 | |||
W | 2023-11-11 | 10:00 | (H) | Lavrense | 7-1 | D4 | |||
L | 2023-11-04 | 09:00 | (A) | Varzim B | 3-0 | D3 | |||
D | 2023-10-28 | 12:00 | (H) | GD Aldeia Nova | 3-3 | D2 | |||
W | 2023-10-21 | 11:00 | (A) | Padroense | 2-5 | D1 |