L | 2024-04-13 | 14:00 | (H) | Tyumen | 1-2 | D27 | |||
D | 2024-04-06 | 14:30 | (A) | Kamaz | 2-2 | D26 | |||
L | 2024-03-30 | 16:30 | (A) | Rodina Moskva | 3-0 | D25 | |||
D | 2024-03-18 | 15:00 | (A) | Arsenal Tula | 0-0 | D23 | |||
L | 2024-03-09 | 11:00 | (H) | Khimki | 0-2 | D22 | |||
D | 2024-03-03 | 13:00 | (H) | SKA-Energia | 1-1 | D21 | |||
D | 2023-11-25 | 13:00 | (H) | Shinnik | 0-0 | D20 | |||
W | 2023-11-18 | 12:00 | (A) | Akron Togliatti | 0-1 | D19 | |||
L | 2023-11-11 | 13:00 | (H) | Leningradets | 1-2 | D18 | |||
W | 2023-11-06 | 14:00 | (A) | Torpedo | 0-3 | D17 | |||
L | 2023-10-28 | 14:00 | (H) | Rodina Moskva | 0-4 | D16 | |||
W | 2023-10-22 | 14:00 | (H) | Alania Vladikavkaz | 1-0 | D15 | |||
W | 2023-10-08 | 15:00 | (H) | Kamaz | 2-1 | D13 | |||
D | 2023-10-01 | 15:00 | (A) | Chernomorets Novorossiysk | 1-1 | D12 | |||
D | 2023-09-23 | 15:00 | (H) | Arsenal Tula | 1-1 | D11 | |||
D | 2023-09-17 | 16:00 | (A) | Leningradets | 0-0 | D10 | |||
D | 2021-10-09 | 14:00 | (H) | Tom Tomsk | 1-1 | D16 | |||
L | 2021-10-03 | 15:00 | (A) | Fakel Voronezh | 3-0 | D15 | |||
W | 2021-09-29 | 16:00 | (H) | Baltika Kaliningrad | 3-2 | D14 | |||
D | 2021-09-25 | 14:30 | (A) | Metallurg Lipetsk | 0-0 | D13 | |||
L | 2021-09-19 | 14:00 | (H) | Volgar Astrakhan | 1-2 | D12 | |||
L | 2021-09-15 | 16:00 | (H) | SKA-Energia | 0-3 | D11 | |||
W | 2021-09-11 | 14:00 | (H) | Olimp-Dolgoprudny | 3-1 | D10 | |||
W | 2021-09-05 | 14:00 | (H) | Veles Moskva | 2-0 | D9 | |||
L | 2021-08-29 | 17:00 | (A) | Alania Vladikavkaz | 4-0 | D8 | |||
L | 2021-08-20 | 14:00 | (H) | Spartak Moskva B | 1-2 | D7 | |||
L | 2021-08-14 | 17:00 | (A) | FC Kuban Krasnodar | 1-0 | D6 | |||
L | 2021-08-08 | 14:00 | (H) | FC Yenisey | 0-1 | D5 | |||
L | 2021-08-04 | 15:00 | (A) | Metallurg Lipetsk | 1-0 | 3E | |||
D | 2021-07-31 | 15:00 | (A) | Torpedo | 0-0 | D4 | |||
D | 2021-07-24 | 17:00 | (A) | FK Krasnodar B | 1-1 | D3 | |||
L | 2021-07-17 | 15:00 | (A) | Kamaz | 1-0 | D2 | |||
D | 2021-07-10 | 17:00 | (A) | Rotor Volgograd | 0-0 | D1 | |||
W | 2020-09-05 | 13:00 | (A) | Chertanovo | 0-1 | D7 | |||
L | 2020-08-30 | 15:00 | (A) | Nizhny Novgorod | 2-1 | D6 | |||
D | 2020-08-22 | 15:00 | (H) | FC Yenisey | 2-2 | D5 | |||
D | 2020-08-16 | 14:00 | (A) | FK Orenburg | 1-1 | D4 | |||
D | 2020-08-12 | (H) | Chayka Peschanokopskoe | 1-1 | D3 | ||||
W | 2020-08-08 | 14:00 | (H) | SKA-Energia | 1-0 | D2 | |||
D | 2020-08-01 | (H) | Veles Moskva | 0-0 | D1 | ||||
12 |