9/04 | Grp.5 | Albania | 2-0 | Estonia | ||||||
Grp.3 | Andorra | 0-3 | Greece | |||||||
Grp.1 | Lithuania | 1-0 | Cyprus | |||||||
Grp.4 | Romania | 1-0 | Kazakhstan | |||||||
Grp.1 | Belarus | 3-0 | Georgia | |||||||
Grp.2 | Moldova | 0-1 | Latvia | |||||||
Grp.4 | Bulgaria | 2-3 | Armenia | |||||||
Grp.3 | Montenegro | 5-1 | Faroe Islands | |||||||
Grp.2 | Macedonia | 0-5 | Slovenia | |||||||
5/04 | Grp.5 | Luxembourg | 2-1 | Albania | ||||||
Grp.3 | Greece | 1-0 | Faroe Islands | |||||||
Grp.1 | Georgia | 2-2 | Lithuania | |||||||
Grp.3 | Montenegro | 6-1 | Andorra | |||||||
Grp.2 | Slovenia | 2-0 | Moldova | |||||||
Grp.2 | Latvia | 3-4 | Macedonia | |||||||
Grp.1 | Cyprus | 0-3 | Belarus | |||||||
Grp.4 | Kazakhstan | 0-1 | Bulgaria | |||||||
Grp.4 | Armenia | 0-5 | Romania |
31/05 | Grp.4 | Armenia | 14:00 | Kazakhstan | ||||||
Grp.3 | Greece | 16:00 | Montenegro | |||||||
Grp.2 | Macedonia | 16:00 | Moldova | |||||||
Grp.5 | Estonia | 16:00 | Albania | |||||||
Grp.3 | Faroe Islands | 16:45 | Andorra | |||||||
Grp.1 | Cyprus | 17:00 | Georgia | |||||||
Grp.2 | Slovenia | 17:00 | Latvia | |||||||
Grp.4 | Romania | 17:00 | Bulgaria | |||||||
4/06 | Grp.4 | Kazakhstan | 15:00 | Armenia | ||||||
Grp.2 | Latvia | 16:00 | Slovenia | |||||||
Grp.5 | Albania | 17:00 | Luxembourg | |||||||
Grp.3 | Faroe Islands | 17:00 | Greece | |||||||
Grp.2 | Moldova | 17:00 | Macedonia | |||||||
Grp.4 | Bulgaria | 17:00 | Romania | |||||||
Grp.1 | Georgia | 17:00 | Cyprus | |||||||
Grp.3 | Andorra | 18:00 | Montenegro | |||||||
12/07 | Grp.4 | Kazakhstan | 16:00 | Romania | ||||||
Grp.1 | Cyprus | 16:00 | Lithuania | |||||||
Grp.1 | Georgia | 16:00 | Belarus | |||||||
Grp.2 | Macedonia | 16:00 | Latvia | |||||||
Grp.3 | Faroe Islands | 16:45 | Montenegro | |||||||
Grp.4 | Armenia | 16:45 | Bulgaria | |||||||
Grp.3 | Greece | 18:00 | Andorra | |||||||
Grp.2 | Moldova | 18:00 | Slovenia | |||||||
Grp.5 | Luxembourg | 18:30 | Estonia | |||||||
16/07 | Grp.1 | Belarus | 18:00 | Cyprus | ||||||
Grp.1 | Lithuania | 18:00 | Georgia | |||||||
Grp.2 | Slovenia | 18:00 | Macedonia | |||||||
Grp.2 | Latvia | 18:00 | Moldova | |||||||
Grp.3 | Montenegro | 18:00 | Greece |
G | GS | GC | Pts | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Greece | 2 | 4 | 0 | 6 | |
2 | Montenegro | 2 | 11 | 2 | 6 | |
3 | Faroe Islands | 2 | 1 | 6 | 0 | |
4 | Andorra | 2 | 1 | 9 | 0 |
G | GS | GC | Pts | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Romania | 2 | 6 | 0 | 6 | |
2 | Armenia | 2 | 3 | 7 | 3 | |
3 | Bulgaria | 2 | 3 | 3 | 3 | |
4 | Kazakhstan | 2 | 0 | 2 | 0 |
G | GS | GC | Pts | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luxembourg | 1 | 2 | 1 | 3 | |
2 | Albania | 2 | 3 | 2 | 3 | |
3 | Estonia | 1 | 0 | 2 | 0 |
G | GS | GC | Pts | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Montenegro | 2 | 11 | 2 | 6 | |
2 | Lithuania | 2 | 3 | 2 | 4 | |
3 | Albania | 2 | 3 | 2 | 3 | |
4 | Macedonia | 2 | 4 | 8 | 3 | |
5 | Armenia | 2 | 3 | 7 | 3 |
2 | Jasna Dokovic Montenegro | 2 G | |
2 | Armisa Kuc Montenegro | 2 G | |
2 | Sladana Bulatovic Montenegro | 2 G | |
2 | Anastasia Shlapakova Bielorrússia | 2 G |
1 | Anastasia Linnik Bielorrússia | 2 AST | |
1 | Medina Desic Montenegro | 2 AST | |
1 | Lara Prašnikar Eslovénia | 2 AST | |
1 | Fortesa Berisha Albânia | 2 AST |